Представиться системе:

Разделы


У Києві співробітники прокуратури пограбували ювелірний: з'явилися нові деталі

Дата публикации: 2019-01-24

 

Прокуратура Києва буде оскаржувати рішення суду щодо виплати 25,4 мільйонів гривень на користь ювелірного магазину "Граф".

Його в 2014 році під час обшуку обікрали співробітники прокуратури, однак у відомстві не згодні із зобов'язанням відшкодування шкоди, пише "Слідство. Info".

Директор "Графа" Ігор Биков пояснив, що звертався до Господарського суду Києва, оскільки за 5 років ведення розслідування не було проведено жодного підготовчого засідання.

"Справа майже п'ять років на стадії підготовчого засідання, і жодного руху немає. Тому наші адвокати вирішили звернутися до Господарського суду. І нехай вже прокуратура і Держказначейство думають, як витребувати цю суму збитку з обвинувачених", – розповів Биков.

Як відомо, у 2014 у межах розслідування контрабанди прикрас столична прокуратура проводила обшуки в магазині "Граф". Оперативники вимкнули камери спостереження, розкрили сейфи і сховали в кишені вироби, які нібито були "радіаційно забрудненими".

Як писав OBOZREVATEL:

  • 20 серпня 2014 на підставі постанови суду в приміщенні магазину "Граф", де працює ТОВ "Часовий салон "Кристал", провели обшуки та вилучили ювелірні вироби і годинники. За заявою директора магазину відкрили три кримінальні справи за фактом крадіжки, привласнення майна, перевищення повноважень і зловживання владою.

  • Загальна вартість збитків оцінювалася в 2,5 млн євро.

 

https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/u-kievi-spivrobitniki-prokuraturi-pograbuvali-yuvelirnij-zyavilisya-novi-detali.htm

Информация представлена на сайте исключительно для ознакомления.
Организаторы сайта не несут ответственности за последствия использования данных, указанных на сайте. Авторские права на статьи принадлежат их авторам. Мнения авторов статей необязательно совпадают с мнением и точкой зрения организаторов сайта.